Oryginalne z receptą online

Jeśli szukasz więcej leków, nie tylko związanych z antykoncepcją, sprawdź pełną ofertę apteki u naszego partnera. 

To nigdy nie było bardziej proste i bezpieczne

~

Pełna poufność

Twoje dane bedą chronione u naszego partnera przez specjalny system szyfrowania

Z

Oryginalne Leki

Wszystkie leki znajdujące się w ofercie  są oryginalne. Zamówienia są wysyłane z licencjonowanej apteki.

Brak ukrytych dodatkowych kosztów

Wszystkie ceny jakie ujrzysz to kwota w której wliczone już są – koszty konsultacji, wystawienie recepty oraz koszty dostawy.

Norethisterone

– recepta online, ulotka, informacje, cena

Norethisterone to tabletki, które stosuje się w celu opóźnienia okresu do dwóch tygodni. W przypadku kobiet, które stosują normalną antykoncepcję hormonalną można tego dokonać poprzez zaczęcie kolejnego opakowania tabletek antykoncepcyjnych bez robienia siedmiodniowej przerwy, podczas której dochodzi do krwawienia z odstawienia. W tym wypadku opóźnienie krwawienia wyniesie aż trzy tygodnie. Przy prawidłowym stosowaniu tabletek ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest niewielkie.

Norethisterone cena

Sprawdź cenę w renomowanej aptece internetowej wraz z receptą wystawianą online.

– Recepta jest wystawiana automatycznie po wypełnieniu prostego formularza medycznego. Nie zajmuje to więcej niż 2 minuty. Po wypełnieniu owego formularza, możemy przejść do płatności, a automatycznie lek zostanie wydany wraz z receptą.
(Usługa jest w pełni darmowa, a recepty są podpisywane przez zarejestrowanych lekarzy)

– Pełna dyskrecja i bezpieczeństwo
(Wszystkie przekazywane dane są w pełni poufne. Zamówienia wysyłane są w dyskretnych, nie zdradzających zawartości opakowaniach.)

Tylko u nas masz pewność że leki pochodzą z licencjonowanej apteki
– Brak ukrytych kosztów (Darmowa konsultacja i dostawa)
– Dostawa w 24h (Dyskretna przesyłka)
– Recepta online (wystawiana przez lekarza) 

Norethisterone z receptą online

Wyżej wymieniony lek jest wyłącznie na receptę. Dzięki naszemu partnerowi nie musisz się martwić o to by taką posiadać. Recepta jest wystawiona on-line i dołączana do wybranego produktu.

Jak opóźnić okres

Miesiączkę można opóźnić przy pomocy terapii hormonalnej, w której jest używana wysoka dawka syntetycznego progesteronu. Hormon ten występuje naturalnie w organizmie każdej kobiety. Wpływa on na regulację cyklu menstruacyjnego. Panie, które chcą przesunąć miesiączkę mogą użyć do tego celu tabletek Norethisterone, zaś kobiety które stosują antykoncepcję hormonalną, mogą zapytać lekarza jak to zrobić za pomocą aktualnie przyjmowanych tabletek.

 

W jaki sposób działają pigułki na opóźnianie miesiączki

Za opóźnienie okresu tabletkami Norethisterone odpowiada zawarty w nim progesteron. W normalnym cyklu hormon ten jest odpowiedzialny za pogrubienie błony śluzowej macicy i utrzymuje on ten stan do końca ciąży, by zarodek miał idealne warunki do rozwoju. Jeśli jednak nie dojdzie do zapłodnienia, poziom progesteronu gwałtownie opada i dochodzi do złuszczenia błony śluzowej, która zostaje wydalona razem z krwią.

Norethisterone utrzymuje wysoki poziom progesteronu w organizmie kobiety, by nie doszło do złuszczenia błony śluzowej macicy, a tym samym do comiesięcznego krwawienia. Stan ten utrzymuje się do momentu odstawienia tabletek.

 

Czy opóźnianie okresu niesie ze sobą jakiekolwiek ryzyko

Norethisterone, czyli lek na opóźnienie okresu, jest przyjmowany przez krótki okres czasu, więc możliwość wystąpienia działań niepożądanych jest bardzo mała. Skutki uboczne są zazwyczaj niegroźne dla osoby stosującej tabletki, są to na przykład: mdłości, uczucie przygnębienia, gorączka, lekki wzrost masy ciała, bóle głowy, zmiana apetytu, opuchlizna, wysoki poziom cukru we krwi, ospałość.

 

Jak długo można stosować tabletki Norethisterone

Nie należy stosować leku Norethisterone dłużej niż przez okres dwóch tygodni. W tych tabletkach substancją czynną jest progesteron. Hormon ten występuje naturalnie w organizmie każdej kobiety i jego poziom jest podtrzymywany podczas ciąży. Odpowiada on za pogrubienie błony śluzowej macicy i jej utrzymanie, w celu stworzenia idealnych warunków do zagnieżdżenia się i rozwijania zarodka. Jeśli jednak nie dojdzie do zapłodnienia, poziom progesteronu gwałtownie spada i powoduje to złuszczenie się błony śluzowej macicy i wydalenie jej z organizmu, co nazywane jest miesięcznym krwawieniem. Norethisterone podtrzymuje ten stan pogrubienia błony i nie dopuszcza do jej złuszczenia, póki stosowane są tabletki.

 

Jak dawkować tabletki Norethisterone

Dawkowanie leku lekarz dobiera indywidualnie do każdego pacjenta. Należy przestrzegać jego zaleceń, by uniknąć skutków ubocznych. Przed zastosowaniem leku prosimy o zapoznanie się z ulotką informacyjną dołączoną do opakowania. 

 

Norethisterone skutki uboczne

Każdy stosowany lek może wywołać skutki uboczne, tak jest również w przypadku tabletek Norethisterone. Mogą to być:

 

Zaburzenia żołądkowo-jelitowe:

  • – nudności
  • – wymioty
  • – dyspepsja
  • – wzdęcia
  • – choroby i kamica pęcherzyka żółciowego
  • – bóle brzucha
  • Zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego:

– Migrena

 • – bezsenność
 • – bóle i zawroty głowy
 • – depresja

 

Zaburzenia układu moczowo-płciowego:

 • – krwawienia z pochwy
 • – grzybica pochwy
 • – powiększenie włókniaków macicy

 

Inne:

 • – łysienie
 • – hirsutyzm
 • – świąd
 • – wysypka
 • – wzrost ciśnienia krwi
 • – wahania wagi
 • – zmiany libido
 • – obrzęki
 • – kurcze podudzi
 • – Bardzo rzadko zgłaszane były również podrażnienia oczu od noszenia soczewek kontaktowych.

 

W przypadku wystąpienia innych objawów, bądź utrzymywania się tych wymienionych, należy skontaktować się z lekarzem. Zazwyczaj działania niepożądane są łagodne i mijają szybko, gdy organizm przyzwyczai się do leku. Norethisterone nie wpływa na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę maszyn.

Więcej o naszym serwisie