FAQ

Najczęściej zadawane pytania

FAQ - Czytaj dalej

 

1. Skąd wysyłają państwo tabletki?
Wielu z Was jest zaniepokojonych tym, że oferowane przez nas leki są podrobione bądź wysyłane z nielegalnego źródła. Nic bardziej mylnego. Wszystkie zamawiane od nas produkty są wysyłane z zarejestrowanej apteki. Jej prawdziwość i wiarygodność możesz sprawdzić poprzez kliknięcie na przycisk „Sprawdź aptekę” umieszczony u góry strony.

 

2. Czy oferowane leki są prawdziwe?
Jak najbardziej, oferowane przez nas produkty są w 100 % oryginalne. Pochodzą od największych koncernów w branży, takich jak „Bayer”, „General Pharmaceutical Council” i „Janssen-Cilag”.

 

3. Ile wynosi czas oczekiwania na przesyłkę?
Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48 godzin. Zazwyczaj zamówienie dociera do klientów następnego dnia roboczego. Paczki są wysyłane zaufanymi firmami kurierskimi takimi jak UPS czy Royal Mail.

 

4. W jaki sposób wybrać antykoncepcję idealną dla mnie?
Na naszej stronie staraliśmy się jak najwnikliwiej opisać każdą metodę antykoncepcji, którą można nabyć u nas. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o zadanie pytania lekarzowi, który prowadzi konsultacje online.

 

5. Co dadzą mi zakupy na państwa stronie?
Kupując na naszej stronie www.apteka-antykoncepcja.pl przede wszystkim zyskujesz czas, omija Cię niekomfortowa wizyta u lekarza. Zadbaj o swoją antykoncepcję sama już od dzisiaj.