Oryginalne leki  z receptą online

Jeśli szukasz więcej leków, nie tylko związanych z antykoncepcją, sprawdź pełną ofertę apteki u naszego partnera. 

To nigdy nie było bardziej proste i bezpieczne

~

Pełna poufność

Twoje dane bedą chronione u naszego partnera przez specjalny system szyfrowania

Z

Oryginalne Leki

Wszystkie leki znajdujące się w ofercie są oryginalne. Zamówienia są wysyłane z licencjonowanej apteki.

Brak ukrytych dodatkowych kosztów

Wszystkie ceny jakie ujrzysz to kwota w której wliczone już są – koszty konsultacji, wystawienie recepty oraz koszty dostawy.

Microgynon – recepta online, informacje, cena

Tabletki Microgynon to jedna z najchętniej wybieranych metod antykoncepcji. Zyskały ogromne zaufanie kobiet, gdyż zapobiegają ciąży z niemal 100 % skutecznością. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że dużo rzadziej powodują wzrost wagi u kobiet przyjmujących ten rodzaj antykoncepcji. Sprawia to, że kobiety najczęściej sięgają po właśnie te tabletki.

Microgynon cena

Sprawdź cenę w renomowanej aptece internetowej wraz z receptą wystawianą online.

– Recepta jest wystawiana automatycznie po wypełnieniu prostego formularza medycznego. Nie zajmuje to więcej niż 2 minuty. Po wypełnieniu owego formularza, możemy przejść do płatności, a automatycznie lek zostanie wydany wraz z receptą.
(Usługa jest w pełni darmowa, a recepty są podpisywane przez zarejestrowanych lekarzy)

– Pełna dyskrecja i bezpieczeństwo
(Wszystkie przekazywane dane są w pełni poufne. Zamówienia wysyłane są w dyskretnych, nie zdradzających zawartości opakowaniach.)

Tylko u nas masz pewność że leki pochodzą z licencjonowanej apteki
– Brak ukrytych kosztów (Darmowa konsultacja i dostawa)
– Dostawa w 24h (Dyskretna przesyłka)
– Recepta online (wystawiana przez lekarza) 

Microgynon z receptą online

Wyżej wymieniony lek jest wyłącznie na receptę. Dzięki naszemu partnerowi nie musisz się martwić o to by taką posiadać. Recepta jest wystawiona on-line i dołączana do wybranego produktu.

W jaki sposób działają tabletki Microgynon

W składzie tabletek antykoncepcyjnych Microgynon znajdują się dwa syntetyczne żeńskie hormony- ethinylestradiol i levongestrel. Zapobiegają one zajściu w ciążę na kilka różnych sposobów. Po pierwsze nie dopuszczają do uwolnienia komórki jajowej. Dodatkowo zagęszczają śluz szyjki macicy, co znacznie utrudnia poruszanie się plemników i dotarcie do ewentualnie uwolnionej komórki jajowej. Wpływają one również na grubość błony śluzowej macicy na niekorzystne do zagnieżdżenia się zarodka.

 

Jak stosować tabletki Microgynon

Stosowania tabletek antykoncepcyjnych Microgynon należy rozpocząć pierwszego dnia okresu. By ułatwić kobietom stosowanie tabletek, producent umieścił na opakowaniu dni tygodnia. Jeśli pierwszy dzień stosowania tabletek przypada na przykład na czwartek, to należy wziąć tabletkę spod pola „czwartek” i później podążać za strzałkami. Pigułki należy zażywać codziennie o tej samej porze.

Stosowanie Microgynon można również rozpocząć do 5 dnia okresu, należy jednak w tym wypadku wykluczyć ciążę. Jeśli pierwsza tabletka przypadła na ten okres, to preparat osiągnie skuteczność dopiero po upływie siedmiu dni. Do tego czasu należy zastosować inne środki antykoncepcji, na przykład prezerwatywy.

 

Przeciwwskazania do stosowania tabletek Microgynon

Tabletek antykoncepcyjnych Microgynon nie mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią. Przeciwwskazaniami do stosowania są również: niezdiagnozowane krwawienie z pochwy, problemy z sercem i krążeniem, przebyty udar mózgu.

Podczas konsultacji lekarskiej należy poinformować lekarza o wszystkich stosowanych lekach i aktualnych schorzeniach, gdyż mogą mieć one zły wpływ na działanie tabletek.

 

Skutki uboczne stosowania tabletek Microgynon

W przypadku przyjmowania tabletek Microgynon może dojść do wystąpienia niegroźnych w skutkach objawów, między innymi: bólu głowy i migreny, wzrostu masy ciała, zatrzymywania wody w organizmie, mdłości i wymiotów, tkliwości i powiększenia piersi, zmian krwawienia miesięcznego, pleśniawek pochwy.

Wyżej wymienione objawy występują podczas pierwszego przyjmowania tabletek i ustępują one zazwyczaj w ciągu paru dni. Jeśli niepokojące objawy będą się utrzymywać należy się skontaktować natychmiastowo z lekarzem.

Więcej o naszym serwisie