Oryginalne leki z receptą online

Jeśli szukasz więcej leków, nie tylko związanych z antykoncepcją, sprawdź pełną ofertę apteki u naszego partnera. 

To nigdy nie było bardziej proste i bezpieczne

~

Pełna poufność

Twoje dane bedą chronione u naszego partnera przez specjalny system szyfrowania

Z

Oryginalne Leki

Wszystkie leki znajdujące się w ofercie są oryginalne. Zamówienia są wysyłane z licencjonowanej apteki.

Brak ukrytych dodatkowych kosztów

Wszystkie ceny jakie ujrzysz to kwota w której wliczone już są – koszty konsultacji, wystawienie recepty oraz koszty dostawy.

Diane 35 – recepta online, ulotka, informacje, cena

Diane 35 (Dianette) to dwuskładnikowe tabletki antykoncepcyjne, których substancjami czynnymi są- etynyloestradiol i octan cyproteronu. Występują również na rynku pod nazwą Dianette. Diane-35 jest często zalecany przy leczeniu hirsutyzmu i trądziku. Tabletki te regulują menstruację, a także łagodzą zespół napięcia przedmiesiączkowego. Prawidłowe stosowanie leku zapewnia 99 % skuteczną ochronę przed zajściem w ciążę. Diane-35 należy przyjmować przez 21 dni, później należy zrobić siedmiodniową przerwę.

Diane 35 cena

Sprawdź cenę w renomowanej aptece internetowej wraz z receptą wystawianą online.

– Recepta jest wystawiana automatycznie po wypełnieniu prostego formularza medycznego. Nie zajmuje to więcej niż 2 minuty. Po wypełnieniu owego formularza, możemy przejść do płatności, a automatycznie lek zostanie wydany wraz z receptą.
(Usługa jest w pełni darmowa, a recepty są podpisywane przez zarejestrowanych lekarzy)

– Pełna dyskrecja i bezpieczeństwo
(Wszystkie przekazywane dane są w pełni poufne. Zamówienia wysyłane są w dyskretnych, nie zdradzających zawartości opakowaniach.)

Tylko u nas masz pewność że leki pochodzą z licencjonowanej apteki
– Brak ukrytych kosztów (Darmowa konsultacja i dostawa)
– Dostawa w 24h (Dyskretna przesyłka)
– Recepta online (wystawiana przez lekarza) 

Diane 35 z receptą online

Wyżej wymieniony lek jest wyłącznie na receptę. Dzięki naszemu partnerowi nie musisz się martwić o to by taką posiadać. Recepta jest wystawiona on-line i dołączana do wybranego produktu.

Jak działają tabletki antykoncepcyjne Diane 35

Skuteczność leku zapewniają dwa syntetyczne odpowiedniki żeńskich hormonów- progestogenu i estrogenu. Działają one na trzy różne sposoby:

  • zapobiegają owulacji – wysyłają organizmowi błędną informację, że do owulacji już doszło;
  • zmieniają konsystencję śluzu w szyjce macicy na dużo gęstszą, co utrudnia poruszanie się plemników;
  • wpływają na grubość błony śluzowej macicy, stwarzając niedogodne warunki do zagnieżdżenia się zarodka.

 

Przeciwwskazania do stosowania Diane 35

Tabletki antykoncepcyjne Diane-35 nie mogą być przyjmowane przez kobiety w ciąży, karmiące piersią, a także przez pacjentki, które podejrzewają ciążę. Nie powinny go stosować również panie, u których stwierdzono cukrzycę, przebyty udar mózgu, wysoki poziom cholesterolu, nadciśnienie i problemy z krążeniem. Nie zaleca się również, by stosowały je osoby palące i po ukończeniu 35 roku życia.

 

Jak stosować Diane 35

Tabletki antykoncepcyjne Diane 35 należy przyjąć podczas pierwszego dnia okresu, zapewni to natychmiastową ochronę przed niechcianą ciążą. Pigułki te można również zacząć zażywać maksymalnie do piątego dnia miesiączki, jednakże wtedy ochronę uzyskamy dopiero po upływie tygodnia. Do tego czasu należy korzystać również z innej formy zabezpieczania przed ciążą, np. z prezerwatyw.

Tabletki Diane-35 należy przyjmować codziennie przez 21 dni, po tym czasie należy zrobić siedmiodniową przerwę. Działanie tabletki w tym okresie jest podtrzymane.

 

Diane 35 a skutki uboczne

W przypadku kobiet nadwrażliwych na aktywne substancje w leku, może dojść do wystąpienia działań niepożądanych. Najczęściej są to: bóle głowy, obniżenie libido, plamienia bądź zmiany w krwawieniu, tkliwość piersi, podrażnienie żołądka, nudności, wzrost masy ciała. Prosimy o zapoznanie się z pełną listą skutków ubocznych, które znajdują się na ulotce informacyjnej załączonej do opakowania.

Więcej o naszym serwisie