Oryginalne leki z receptą online

Jeśli szukasz więcej leków, nie tylko związanych z antykoncepcją, sprawdź pełną ofertę apteki u naszego partnera. 

To nigdy nie było bardziej proste i bezpieczne

~

Pełna poufność

Twoje dane bedą chronione u naszego partnera przez specjalny system szyfrowania

Z

Oryginalne Leki

Wszystkie leki znajdujące się w ofercie są oryginalne. Zamówienia są wysyłane z licencjonowanej apteki.

Brak ukrytych dodatkowych kosztów

Wszystkie ceny jakie ujrzysz to kwota w której wliczone już są – koszty konsultacji, wystawienie recepty oraz koszty dostawy.

Cilest – recepta online, informacje, cena

Cilest to tabletki antykoncepcyjne, których substancjami czynnymi są dwa syntetyczne hormony- ethinyloestradiol i norgestimate. Jeśli są one przyjmowane w sposób prawidłowy, to zapewniają 99 % skuteczną ochronę przed ciążą. W opakowaniu znajdziemy 21 pigułek, które należy stosować codziennie przez 21 dni, po których należy zrobić siedmiodniową przerwę. Po upływie tego czasu należy natychmiast zacząć stosować kolejne opakowanie.

Tabletki antykoncepcyjne Cilest są często zalecane w przypadku trądziku i w leczeniu endometriozy.

Cilest cena

Sprawdź cenę w renomowanej aptece internetowej wraz z receptą wystawianą online.

– Recepta jest wystawiana automatycznie po wypełnieniu prostego formularza medycznego. Nie zajmuje to więcej niż 2 minuty. Po wypełnieniu owego formularza, możemy przejść do płatności, a automatycznie lek zostanie wydany wraz z receptą.
(Usługa jest w pełni darmowa, a recepty są podpisywane przez zarejestrowanych lekarzy)

– Pełna dyskrecja i bezpieczeństwo
(Wszystkie przekazywane dane są w pełni poufne. Zamówienia wysyłane są w dyskretnych, nie zdradzających zawartości opakowaniach.)

Tylko u nas masz pewność że leki pochodzą z licencjonowanej apteki
– Brak ukrytych kosztów (Darmowa konsultacja i dostawa)
– Dostawa w 24h (Dyskretna przesyłka)
– Recepta online (wystawiana przez lekarza) 

Cilest z receptą online

Wyżej wymieniony lek jest wyłącznie na receptę. Dzięki naszemu partnerowi nie musisz się martwić o to by taką posiadać. Recepta jest wystawiona on-line i dołączana do wybranego produktu.

W jaki sposób działają tabletki antykoncepcyjne Cilest

W swoim składzie tabletki Cilest zawierają dwa odpowiedniki hormonów- estrogen i progestagen. Zapobiegają one niechcianej ciąży na kilka sposobów. Przede wszystkim hamują owulację. Po drugie zmieniają konsystencję śluzu szyjki macicy na dużo gęstszą, co znacznie utrudnia plemnikom poruszanie i dotarcie do komórki jajowej, gdyby doszło do jej uwolnienia. Tabletki Cilest wpływają również na grubość błony śluzowej macicy, stwarzając niekorzystne warunki do zagnieżdżania się zarodka.

 

Jak stosować tabletki Cilest

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych Cilest należy rozpocząć pierwszego dnia okresu, co zapewnie natychmiastową ochronę przed niechcianą ciążą. Należy przyjmować jedną tabletkę codziennie, o tej samej porze, przez 21 dni. Po tym czasie należy zrobić siedmiodniową przerwę, po której trzeba rozpocząć kolejne opakowanie.

Pierwszą tabletkę Cilest można również przyjąć do piątego dnia okresu, jednakże pełną skuteczność osiągną one dopiero po upływie siedmiu dni. Do tego czasu należy stosować również inną formę antykoncepcji, na przykład prezerwatywy.

 

Przeciwwskazania do stosowania tabletek antykoncepcyjnych Cilest

Tabletek Cilest nie mogą stosować pacjentki w ciąży i karmiące piersią. Lekarz może odmówić wypisania recepty kobietom, które ukończyły 35 rok życia, palącym, mającym schorzenia serca, wątroby, krążenia i zmagającym się z nadciśnieniem.

Podczas konsultacji z lekarzem, należy go poinformować o wszystkich przyjmowanych lekach, gdyż niektóre z nich mogą wejść z tabletkami Cilest w niebezpieczną interakcję.

 

Cilest a działania niepożądane

Jak każdy lek, również tabletki antykoncepcyjne Cilest mogą powodować działania niepożądane. Najczęściej są to: bóle głowy, tkliwość piersi, mdłości, wymioty, wahania wagi, drożdżyca pochwy i zatrzymywanie wody w organizmie.

Więcej o naszym serwisie