Cilest – bez recepty, informacje, cena

 

Cilest to tabletki antykoncepcyjne, których substancjami czynnymi są dwa syntetyczne hormony- ethinyloestradiol i norgestimate. Jeśli są one przyjmowane w sposób prawidłowy, to zapewniają 99 % skuteczną ochronę przed ciążą. W opakowaniu znajdziemy 21 pigułek, które należy stosować codziennie przez 21 dni, po których należy zrobić siedmiodniową przerwę. Po upływie tego czasu należy natychmiast zacząć stosować kolejne opakowanie.

Tabletki antykoncepcyjne Cilest są często zalecane w przypadku trądziku i w leczeniu endometriozy.

 


 

Cilest cena

Sprawdź cenę w renomowanej aptece internetowej wraz z receptą wystawianą online.

– Recepta jest wystawiana automatycznie po wypełnieniu prostego formularza medycznego. Nie zajmuje to więcej niż 2 minuty. Po wypełnieniu owego formularza, możemy przejść do płatności, a automatycznie lek zostanie wydany wraz z receptą.
(Usługa jest w pełni darmowa, a recepty są podpisywane przez zarejestrowanych lekarzy)

– Pełna dyskrecja i bezpieczeństwo
(Wszystkie przekazywane dane są w pełni poufne. Zamówienia wysyłane są w dyskretnych, nie zdradzających zawartości opakowaniach.)

 

Kliknij aby sprawdźić cenę

 

Tylko u nas masz pewność że leki pochodzą z licencjonowanej apteki
– Brak ukrytych kosztów (Darmowa konsultacja i dostawa)
– Dostawa w 24h (Dyskretna przesyłka)
– Recepta online (wystawiana przez lekarza)

 

Cilest bez recepty

Leku tego nie można kupić bez posiadania recepty, nie daj się oszukać i nie kupuj leków z nieznanych źródeł. Dzięki nam jesteś w stanie zaopatrzyć się w pełni oryginalny lek pochodzący z licencjonowanej apteki, bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem leku, wystarczy kliknąć w link u góry by sprawdzić cenę i przejść do krótkiego formularza medycznego, po wypełnieniu którego zostanie automatycznie wystawiona recepta, wydawana wraz z lekiem.

 


 

W jaki sposób działają tabletki antykoncepcyjne Cilest


W swoim składzie tabletki Cilest zawierają dwa odpowiedniki hormonów- estrogen i progestagen. Zapobiegają one niechcianej ciąży na kilka sposobów. Przede wszystkim hamują owulację. Po drugie zmieniają konsystencję śluzu szyjki macicy na dużo gęstszą, co znacznie utrudnia plemnikom poruszanie i dotarcie do komórki jajowej, gdyby doszło do jej uwolnienia. Tabletki Cilest wpływają również na grubość błony śluzowej macicy, stwarzając niekorzystne warunki do zagnieżdżania się zarodka.

Jak stosować tabletki Cilest

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych Cilest należy rozpocząć pierwszego dnia okresu, co zapewnie natychmiastową ochronę przed niechcianą ciążą. Należy przyjmować jedną tabletkę codziennie, o tej samej porze, przez 21 dni. Po tym czasie należy zrobić siedmiodniową przerwę, po której trzeba rozpocząć kolejne opakowanie.

Pierwszą tabletkę Cilest można również przyjąć do piątego dnia okresu, jednakże pełną skuteczność osiągną one dopiero po upływie siedmiu dni. Do tego czasu należy stosować również inną formę antykoncepcji, na przykład prezerwatywy.

Przeciwwskazania do stosowania tabletek antykoncepcyjnych Cilest

Tabletek Cilest nie mogą stosować pacjentki w ciąży i karmiące piersią. Lekarz może odmówić wypisania recepty kobietom, które ukończyły 35 rok życia, palącym, mającym schorzenia serca, wątroby, krążenia i zmagającym się z nadciśnieniem.

Podczas konsultacji z lekarzem, należy go poinformować o wszystkich przyjmowanych lekach, gdyż niektóre z nich mogą wejść z tabletkami Cilest w niebezpieczną interakcję.

Cilest a działania niepożądane

Jak każdy lek, również tabletki antykoncepcyjne Cilest mogą powodować działania niepożądane. Najczęściej są to: bóle głowy, tkliwość piersi, mdłości, wymioty, wahania wagi, drożdżyca pochwy i zatrzymywanie wody w organizmie.

Cilest – ulotka