Oryginalne z receptą online

Jeśli szukasz więcej leków, nie tylko związanych z antykoncepcją, sprawdź pełną ofertę apteki u naszego partnera. Recepta jest wystawiania przy zakupie, po wypełnieniu krótkiego formularza.

To nigdy nie było bardziej proste i bezpieczne

~

Pełna poufność

Twoje dane bedą chronione u naszego partnera przez specjalny system szyfrowania

Z

Oryginalne Leki

Wszystkie leki znajdujące się w ofercie są oryginalne. Zamówienia są wysyłane z licencjonowanej apteki.

Brak ukrytych dodatkowych kosztów

Wszystkie ceny jakie ujrzysz to kwota w której wliczone już są – koszty konsultacji, wystawienie recepty oraz koszty dostawy.

Plastry antykoncepcyjne Evra

– recepta online, ulotka, informacje, cena

Plastry Evra to bezpieczna i godna zaufania metoda antykoncepcyjna. Gwarantuje niemal 100 % skuteczność ochrony przed niechcianą ciążą. Ich skuteczność została potwierdzona wskaźnikiem Pearla, który wynosi mniej niż 1.0. Na 100 pacjentek stosujących plastry Evra przez 10 lat, wystąpiło tylko kilka przypadków zapłodnienia.

Plastry antykoncepcyjne evra cena

Sprawdź cenę w renomowanej aptece internetowej wraz z receptą wystawianą online.

– Recepta jest wystawiana automatycznie po wypełnieniu prostego formularza medycznego. Nie zajmuje to więcej niż 2 minuty. Po wypełnieniu owego formularza, możemy przejść do płatności, a automatycznie lek zostanie wydany wraz z receptą.
(Usługa jest w pełni darmowa, a recepty są podpisywane przez zarejestrowanych lekarzy)

– Pełna dyskrecja i bezpieczeństwo
(Wszystkie przekazywane dane są w pełni poufne. Zamówienia wysyłane są w dyskretnych, nie zdradzających zawartości opakowaniach.)

Tylko u nas masz pewność że leki pochodzą z licencjonowanej apteki
– Brak ukrytych kosztów (Darmowa konsultacja i dostawa)
– Dostawa w 24h (Dyskretna przesyłka)
– Recepta online (wystawiana przez lekarza) 

Plastry antykoncepcyjne evra z receptą online

Wyżej wymieniony lek jest wyłącznie na receptę. Dzięki naszemu partnerowi nie musisz się martwić o to by taką posiadać. Recepta jest wystawiona on-line i dołączana do wybranego produktu.

 

Co sprawia, że plastry Evra są najlepszą formą antykoncepcji

Przede wszystkim plastry Evra są bardzo wygodne w stosowaniu i w aplikacji. Ta metoda antykoncepcji eliminuje błędy innych środków antykoncepcyjnych, gdyż hormony są wchłanianie przez skórę z ominięciem przewodu pokarmowego. Nie trzeba więc się stresować przy biegunce czy wymiotach, a także nie trzeba pamiętać o braniu tabletki codziennie o tej samej porze.

W opakowaniu znajduje się 9 plastrów Evra. Należy naklejać je raz w tygodniu przez pierwsze trzy tygodnie cyklu, co ma duże znaczenie dla kobiet, które nie lubią sobie zaprzątać głowy codziennym braniem tabletek. Plastry Evra są również bardzo dyskretną formą antykoncepcji, gdyż są one w odcieniu beżu i wykonane z tworzywa plastikowego. Są również odporne na działanie wody, więc nie ma problemu z kąpielami.

Ponadto plastry te sprawiają, że comiesięczne krwawienia są mniej bolesne i zmniejszają ryzyko wystąpienia raka jajników, macicy, torbieli w piersiach, a także mięśniaków. Podczas stosowania tej metody antykoncepcji nie dochodzi do wielu działań niepożądanych, które towarzyszą zażywaniu tabletek antykoncepcyjnych, np. mdłości.

 

Jak stosować plastry Evra

Stosowanie plastrów Evra należy zacząć pierwszego dnia miesiączki, co zagwarantuje natychmiastową ochronę przed niechcianą ciążą. Należy go starannie przykleić na czystą, suchą skórę pozbawioną włosów i upewnić się, że przylega na całej swojej powierzchni. Kolejne plastry naklejamy co tydzień przez okres trzech tygodni, po których należy zrobić siedmiodniową przerwę. W tym okresie dochodzi do krwawienia z odstawienia, które przypomina menstruację. Krwawienia te są zazwyczaj mniej obfite i nie są tak bolesne. Ostatniego, 28 dni cyklu, nakleja się kolejny plaster.

Ta forma antykoncepcji jest niezwykle dyskretna, gdyż plaster można nakleić na ramieniu, barku, pośladkach lub podbrzuszu. Na raz można mieć zaaplikowany tylko jeden plaster Evra. Aktywność fizyczna, kąpiele, pływanie i kosmetyki nie zmieniają przyczepności i działania plastrów.

 

Kto nie powinien stosować plastrów antykoncepcyjnych Evra

Plastry Evra nie są skierowane bezwzględnie dla wszystkich pacjentek. Lekarz może nie przepisać ich kobietom w przypadku: ciąży, dużej otyłości-powyżej 90 kg, po udarze mózgu, palącej osoby po 35 roku życia lub tej, która nie pali krócej niż rok czasu, problemów z układem krążenia, z historią zakrzepicy, cukrzycy, chorób wątroby, uporczywych migren i po przebyciu raka piersi.

 

Plastry Evra a działania niepożądane

Najpowszechniejszym działaniem niepożądanym jest podrażnienie skóry w miejscu, gdzie plaster został przyklejony. Należy wtedy go odkleić i zaaplikować nowy w innym miejscu. Działania niepożądane w przypadku plastrów Evra pojawiają się bardzo rzadko i zazwyczaj szybko ustępują. Mogą to być: nadwrażliwość i obrzmienie piersi, suchość pochwy, bóle głowy, wymioty, zatrzymywanie wody w organizmie, zmniejszenie libido, wzrost masy ciała.

Więcej o naszym serwisie