Micronor – bez recepty, ulotka, informacje, cena

 

Micronor (Noriday) należy do jednoskładnikowych tabletek antykoncepcyjnych. Jego substancją aktywną jest syntetyczny odpowiednik progestagenu – noretysteron. Micronor to mini-pigułki, które zapewniają 99 % ochrony przed niechcianą ciążą. Mogą go stosować kobiety, które ukończyły 35 rok życia, pacjentki palące i karmiące piersią. Należy je przyjmować codziennie przez 28 dni po jednej tabletce. W przypadku tych pigułek nie robi się żadnej przerwy. Należy zacząć kolejne opakowanie tuż po skończeniu poprzedniego.

 


 

Micronor cena

(Noriday)

Sprawdź cenę w renomowanej aptece internetowej wraz z receptą wystawianą online.

– Recepta jest wystawiana automatycznie po wypełnieniu prostego formularza medycznego. Nie zajmuje to więcej niż 2 minuty. Po wypełnieniu owego formularza, możemy przejść do płatności, a automatycznie lek zostanie wydany wraz z receptą.
(Usługa jest w pełni darmowa, a recepty są podpisywane przez zarejestrowanych lekarzy)

– Pełna dyskrecja i bezpieczeństwo
(Wszystkie przekazywane dane są w pełni poufne. Zamówienia wysyłane są w dyskretnych, nie zdradzających zawartości opakowaniach.)

 

Kliknij aby sprawdźić cenę

 

micronor

 

Tylko u nas masz pewność że leki pochodzą z licencjonowanej apteki
– Brak ukrytych kosztów (Darmowa konsultacja i dostawa)
– Dostawa w 24h (Dyskretna przesyłka)
– Recepta online (wystawiana przez lekarza)

 

Micronor bez recepty

Leku tego nie można kupić bez posiadania recepty, nie daj się oszukać i nie kupuj leków z nieznanych źródeł. Dzięki nam jesteś w stanie zaopatrzyć się w pełni oryginalny lek pochodzący z licencjonowanej apteki, bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem leku, wystarczy kliknąć w link u góry by sprawdzić cenę i przejść do krótkiego formularza medycznego, po wypełnieniu którego zostanie automatycznie wystawiona recepta, wydawana wraz z lekiem.

 


 

Co powinnaś wiedzieć na temat tabletek Micronor


Tabletkę Micronor należy zażyć pierwszego dnia miesiączki, zagwarantuje to natychmiastową ochronę przed niechcianą ciążą. Micronor występuje czasami pod nazwą Noriday. Są to mini-pigułki. Pacjentki bardzo dobrze tolerują ten preparat antykoncepcyjny. Może on być stosowany przez kobiety palące, karmiące piersią, panie, które ukończyły 35 rok życia, a także te, które zmagają się z podwyższonym ciśnieniem i problemami z krążeniem.

W jaki sposób działają tabletki Micronor

Tabletki Micronor działają na trzy różne sposoby, by zapobiec zapłodnieniu. Przede wszystkim hamują owulację. Dodatkowo zmieniają konsystencję śluzu szyjki macicy na dużo gęstszą, co bardzo utrudnia poruszanie się plemników. Dochodzi również do zmiany wyściółki macicy na niekorzystną do osadzenia się zarodka.
Jakie są przeciwwskazania do stosowania tabletek Micronor
Tabletek antykoncepcyjnych Micronor nie mogą przyjmować kobiety w ciąży oraz te, u których zachodzi podejrzenie ciąży. Nie powinny go stosować również pacjentki, które chorują na nowotwór, zmagające się ze schorzeniami nerek, migrenami i również te, u których występuje krwawienie z pochwy o nieznanym pochodzeniu. Prosimy o zapoznanie się z pełną listą przeciwwskazań, która znajduje się na ulotce informacyjnej dołączonej do opakowania.

Micronor a działania niepożądane

Każdy stosowany lek niesie ze sobą możliwość wystąpienia działań niepożądanych. Tak samo jest z tabletkami antykoncepcyjnymi Micronor. Są one jednak rzadkie i zazwyczaj mijają, gdy organizm przyzwyczai się do dawki hormonów zawartych w leku. W przypadku długiego utrzymywania się skutków ubocznych lub gdy ulegną one nasileniu, należy skontaktować się lekarzem, który może zaproponować inną firmę tabletek, np. Cerazette. Najczęściej występującymi działaniami niepożądanymi są: migreny, nudności, bóle głowy, wzrost masy ciała, zmiany libido.

Micronor – ulotka