Oryginalne leki z receptą online

Jeśli szukasz więcej leków, nie tylko związanych z antykoncepcją, sprawdź pełną ofertę apteki u naszego partnera. 

To nigdy nie było bardziej proste i bezpieczne

~

Pełna poufność

Twoje dane bedą chronione u naszego partnera przez specjalny system szyfrowania

Z

Oryginalne Leki

Wszystkie leki znajdujące się w ofercie  są oryginalne. Zamówienia są wysyłane z licencjonowanej apteki.

Brak ukrytych dodatkowych kosztów

Wszystkie ceny jakie ujrzysz to kwota w której wliczone już są – koszty konsultacji, wystawienie recepty oraz koszty dostawy.

Micronor – recepta online, ulotka, informacje, cena

Micronor (Noriday) należy do jednoskładnikowych tabletek antykoncepcyjnych. Jego substancją aktywną jest syntetyczny odpowiednik progestagenu – noretysteron. Micronor to mini-pigułki, które zapewniają 99 % ochrony przed niechcianą ciążą. Mogą go stosować kobiety, które ukończyły 35 rok życia, pacjentki palące i karmiące piersią. Należy je przyjmować codziennie przez 28 dni po jednej tabletce. W przypadku tych pigułek nie robi się żadnej przerwy. Należy zacząć kolejne opakowanie tuż po skończeniu poprzedniego.

Micronor cena

Sprawdź cenę w renomowanej aptece internetowej wraz z receptą wystawianą online.

– Recepta jest wystawiana automatycznie po wypełnieniu prostego formularza medycznego. Nie zajmuje to więcej niż 2 minuty. Po wypełnieniu owego formularza, możemy przejść do płatności, a automatycznie lek zostanie wydany wraz z receptą.
(Usługa jest w pełni darmowa, a recepty są podpisywane przez zarejestrowanych lekarzy)

– Pełna dyskrecja i bezpieczeństwo
(Wszystkie przekazywane dane są w pełni poufne. Zamówienia wysyłane są w dyskretnych, nie zdradzających zawartości opakowaniach.)

Tylko u nas masz pewność że leki pochodzą z licencjonowanej apteki
– Brak ukrytych kosztów (Darmowa konsultacja i dostawa)
– Dostawa w 24h (Dyskretna przesyłka)
– Recepta online (wystawiana przez lekarza) 

Micronor z receptą online

Wyżej wymieniony lek jest wyłącznie na receptę. Dzięki naszemu partnerowi nie musisz się martwić o to by taką posiadać. Recepta jest wystawiona on-line i dołączana do wybranego produktu.

Co powinnaś wiedzieć na temat tabletek Micronor

Tabletkę Micronor należy zażyć pierwszego dnia miesiączki, zagwarantuje to natychmiastową ochronę przed niechcianą ciążą. Micronor występuje czasami pod nazwą Noriday. Są to mini-pigułki. Pacjentki bardzo dobrze tolerują ten preparat antykoncepcyjny. Może on być stosowany przez kobiety palące, karmiące piersią, panie, które ukończyły 35 rok życia, a także te, które zmagają się z podwyższonym ciśnieniem i problemami z krążeniem.

 

W jaki sposób działają tabletki Micronor

Tabletki Micronor działają na trzy różne sposoby, by zapobiec zapłodnieniu. Przede wszystkim hamują owulację. Dodatkowo zmieniają konsystencję śluzu szyjki macicy na dużo gęstszą, co bardzo utrudnia poruszanie się plemników. Dochodzi również do zmiany wyściółki macicy na niekorzystną do osadzenia się zarodka.
Jakie są przeciwwskazania do stosowania tabletek Micronor
Tabletek antykoncepcyjnych Micronor nie mogą przyjmować kobiety w ciąży oraz te, u których zachodzi podejrzenie ciąży. Nie powinny go stosować również pacjentki, które chorują na nowotwór, zmagające się ze schorzeniami nerek, migrenami i również te, u których występuje krwawienie z pochwy o nieznanym pochodzeniu. Prosimy o zapoznanie się z pełną listą przeciwwskazań, która znajduje się na ulotce informacyjnej dołączonej do opakowania.

 

Micronor a działania niepożądane

Każdy stosowany lek niesie ze sobą możliwość wystąpienia działań niepożądanych. Tak samo jest z tabletkami antykoncepcyjnymi Micronor. Są one jednak rzadkie i zazwyczaj mijają, gdy organizm przyzwyczai się do dawki hormonów zawartych w leku. W przypadku długiego utrzymywania się skutków ubocznych lub gdy ulegną one nasileniu, należy skontaktować się lekarzem, który może zaproponować inną firmę tabletek, np. Cerazette. Najczęściej występującymi działaniami niepożądanymi są: migreny, nudności, bóle głowy, wzrost masy ciała, zmiany libido.

Więcej o naszym serwisie