Oryginalne leki z receptą online

Jeśli szukasz więcej leków, nie tylko związanych z antykoncepcją, sprawdź pełną ofertę apteki u naszego partnera. 

To nigdy nie było bardziej proste i bezpieczne

~

Pełna poufność

Twoje dane bedą chronione u naszego partnera przez specjalny system szyfrowania

Z

Oryginalne Leki

Wszystkie leki znajdujące się w ofercie są oryginalne. Zamówienia są wysyłane z licencjonowanej apteki.

Brak ukrytych dodatkowych kosztów

Wszystkie ceny jakie ujrzysz to kwota w której wliczone już są – koszty konsultacji, wystawienie recepty oraz koszty dostawy.

Cerazette – recepta online, ulotka, informacje, cena

Cerazette należy do tabletek antykoncepcyjnych zwanych mini-pigułkami. Ma jedną substancję czynną- hormon progestagen. Jest doskonałą formą antykoncepcji dla kobiet, które zmagają się z nadwrażliwością na estrogen. Tabletka przyjęta pierwszego dnia okresu zapewnia natychmiastową skuteczność w ochronie przed ciążą. Przy prawidłowym dawkowaniu gwarantuje 97-99% skuteczności.

Brak estrogenu w składzie tabletek sprawia, że bez obaw mogą je stosować kobiety karmiące piersią, a także panie, które ukończyły 35 rok życia, palące papierosy. Przy tabletkach Cerazette nie trzeba trzymać się sztywnej godziny zażywania, jak jest w przypadku innych mini-pigułek, Cerazette można przyjąć do 12 godzin o pierwotnie wyznaczonego czasu.

Dowiedziono również w badaniach klinicznych, że pigułki te zmniejszają bóle miesięczne, aż 94 % kobiet zauważyło poprawę.

Cerazette cena

Sprawdź cenę w renomowanej aptece internetowej wraz z receptą wystawianą online.

– Recepta jest wystawiana automatycznie po wypełnieniu prostego formularza medycznego. Nie zajmuje to więcej niż 2 minuty. Po wypełnieniu owego formularza, możemy przejść do płatności, a automatycznie lek zostanie wydany wraz z receptą.
(Usługa jest w pełni darmowa, a recepty są podpisywane przez zarejestrowanych lekarzy)

– Pełna dyskrecja i bezpieczeństwo
(Wszystkie przekazywane dane są w pełni poufne. Zamówienia wysyłane są w dyskretnych, nie zdradzających zawartości opakowaniach.)

Tylko u nas masz pewność że leki pochodzą z licencjonowanej apteki
– Brak ukrytych kosztów (Darmowa konsultacja i dostawa)
– Dostawa w 24h (Dyskretna przesyłka)
– Recepta online (wystawiana przez lekarza) 

Cerazette z receptą online

Wyżej wymieniony lek jest wyłącznie na receptę. Dzięki naszemu partnerowi nie musisz się martwić o to by taką posiadać. Recepta jest wystawiona on-line i dołączana do wybranego produktu.

W jaki sposób działają mini-pigułki Cerazette

Mini-pigułki Cerazette zawierają progestagen, który wpływając na organizm skutecznie chroni przed zajściem w niechcianą ciążę. Tabletki Cerazette działają na dwa sposoby. Po pierwsze zmieniają konsystencję śluzu szyjki macicy na dużo gęstszą, by utrudnić plemnikom dotarcie do komórki jajowej. Ponadto wpływają na grubość śluzówki macicy, stwarzając niedogodne warunki do zagnieżdżenia się zarodka. Cerazette jak inne mini-pigułki nie powstrzymuje owulacji.

 

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych Cerazette

By zacząć stosować tabletki Cerazette należy tabletkę przyjąć pierwszego dnia menstruacji i zażywać je codziennie przez 28 dni. W przypadku tych tabletek nie stosuje się żadnych przerw. Po skończeniu jednego blistra należy zacząć kolejny. Przy pigułkach Cerazette nie trzeba trzymać się sztywno wyznaczonej godziny, można je zażyć nawet do 12 godzin od stałej pory przyjmowania tabletek.

Stosowanie Cerazette można również zacząć od 2-5 dnia okresu, ale w tym wypadku całkowitą ochronę przed niechcianą ciążą osiągniemy dopiero po 7 dniach. Do tego momentu należy stosować dodatkową formę antykoncepcji, na przykład prezerwatywy.

 

Przeciwwskazania do stosowania Cerazette

Mini-pigułki Cerazette są bezpieczne dla zdrowych kobiet, które ukończyły 18 rok życia. Nie mogą być zażywane przez pacjentki uczulone na jakikolwiek składnik preparatu, zwłaszcza desogestrel. Nie zaleca się stosowania ich w przypadku ciąży, zaburzeń krążenia, raka piersi, niezdiagnozowanego krwawienia z pochwy i niedawno przebytej żółtaczki.

 

Cerazette a działania niepożądane

Jak każdy lek, również Cerazette może powodować działania niepożądane. W tym wypadku są one jednak łagodne i zanikają, gdy organizm przywyknie do dawki hormonów zawartych w preparacie. Najpowszechniejsze działania niepożądane to: bóle głowy, mdłości, bóle piersi, wahania nastroju, trądzik, wzrost masy ciała, obniżone libido i nieregularne miesiączkowanie.

Więcej o naszym serwisie